Hakkımızda

Biz Kimiz?

Intheranostics.com; Avrupa ve Amerika kıtalarında sağlık ve sağlığı destekleyen teknoloji yatırımlarının yanı sıra sanat alanında da faaliyet gösteren Bozlu Holding’in “MNT” firması altında kurduğu, teranostik sağlık hizmetleri sunan dijital bir platformdur. Türkiye’nin Nükleer Tıp işletmeciliği alanında ilk kuruluşu olan MNT, faaliyette bulunduğu ülkelerin sağlık sistemlerine önemli katkılarda bulunmaktadır. En güncel ve modern “Nükleer Tıp ve Radyasyon Onkolojisi” teşhis-tedavi yöntemlerini bulunduğu ülkelerde başarı ile uygulamış, bu anlamda sektöre öncülük etmiştir.

30 yılı aşkın süredir, dünyanın dört bir yanından yüzbinlerce kanser hastasına dokunan MNT, kazandığı bu deneyimi işletmeciliğini üstlendiği tüm merkezlere taşımaktadır. Teknolojiyi ve sektördeki yenilikleri takip eden gelişime açık dinamik yapısı ile onkoloji alanındaki “en deneyimli sağlık hizmeti sunucuları” arasında yer alarak, üniversite, devlet hastanesi ve özel hastane bünyesindeki çok sayıda Nükleer Tıp ve Radyasyon Onkolojisi Merkezlerinde hastalara hizmet vermektedir.

Intheranostics.com; MNT’nin Nükleer Tıp alanındaki teranostik uygulamalarını kapsamlı bir şekilde sunan ve dünya çapında hizmet vermeyi amaç edinen dijital bir platformdur. Yapılan detaylı ve doğru analizlerle, kanser hastalığında kişiselleştirilmiş tanı ve tedaviler hakkında hastalara ve hekimlere yol göstermeyi, tanı ve tedavi sürecini en iyi şekilde yönetmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Teranostik uygulamalardan faydalanabilecek hastalara ve ilgili hekimlere, kişiselleştirilmiş tanı ve tedaviler hakkında kapsamlı ve doğru bilgiler vermek, kanser hastalarının teranostik yöntemlere erişimini kolaylaştırmaktır.

Vizyonumuz

Teranostik uygulamalar alanında, dünyada referans alınan/gösterilen bir platform olmaktır.