Neden Bizi Seçmelisiniz?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sürekli gelişen teknoloji ile doğru orantılı olarak hastalıkların tanı ve tedavisine yönelik yeni uygulamalar ortaya çıkmaktadır. Nükleer tıp alanında da, özellikle son 10 yıldır gözle görülür ilerlemeler kaydedilmiştir.

Artık kanser tedavisinde sadece medikal, radyasyon onkolojisi ya da cerrahi yöntemlerden bahsedilmemektedir. Nükleer tıp yöntemleri de kanser hastalığının tanı-tedavisinde giderek yaygınlaşmaktadır.

Nükleer tıbbın nispeten yeni uygulama alanı olan teranostik uygulamaların, özellikle ilerlemiş evre bazı kanser türlerinde olumlu sonuçlar verdiği bilimsel araştırmalarda izlenmektedir. Teranostik tanı-tedavi yöntemleri, Amerika’dan ve Almanya, İngiltere gibi Avrupa ülkelerinden sonra ülkemizde de başarı ile uygulanmaktadır.

Türkiye, pek çok Avrupa ülkesine göre, teranostik uygulamalar alanında öncü ülkelerden biridir. Bu alandaki tanı ve tedavi yöntemleri, ülkemizde de dünya ile eş zamanlı olarak uygulanabilmektedir. Tüm gelişmeleri yakından takip etmesi ve avantajlı konumu gereği Türkiye, yalnızca yurt içindeki değil yurt dışındaki hastalar için de önemli bir tedavi merkezi olmuştur. İngiltere gibi son derece modern ülkelerde bile bu tedavilere erişim imkanı kısıtlıdır. Birçok hasta uzun süre bekleyerek üstelik oldukça yüksek maliyetlerle bu uygulamalara ancak erişebilmektedir.

Teranostik Uygulamalarda MNT Farkı

1990 yılından bu yana sağlık kuruluşlarına, nükleer tıp ve radyasyon onkolojisi alanında profesyonel işletmecilik çözümleri sunan MNT olarak, 30 yıllık deneyimimizi yeni tanı-tedavi yöntemleri ve son teknoloji ile sürekli geliştiriyoruz. Nükleer tıp ve radyasyon onkolojisi alanında, Türkiye’de birçok ilke imza attığımız örnek uygulamalar ile sektöre öncülük etmekte, kanser hastalarının en güncel ve modern “nükleer tıp-radyasyon onkolojisi” teşhis-tedavi yöntemlerine ulaşabilmelerini sağlamaktayız.

Nükleer tıp-radyasyon onkolojisindeki deneyim ve uzmanlığımızı teranostik alanına da taşıdık. Kanser hastalarının teranostik tanı-tedavi yöntemlerine optimum kalite-maliyet dengesi ile erişim sağlamalarını hedefliyoruz. Dünyada, bu alanda uygulanan yöntemlerin tümünü, JCI akreditasyonlu sağlık kurumlarında başarı ile gerçekleştiriyoruz.

Eğitimleri Amerikalı uzman ekip tarafından verilen sağlık kadromuz, konusunda deneyimli hekimlerimiz ve hastalarımızın tüm teranostik uygulamalara tek bir kanaldan ulaşabilmeleri, bizi bu alanda da öne taşımaktadır. Yurt dışındaki emsallerimiz ile karşılaştırıldığında, aynı kalitede hizmeti daha erişilebilir bir maliyetle hastaların kullanımına sunmaktan, yüksek potansiyelimiz ile hem hastalara hem de hekimlere destek olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Intheranostics.com; MNT’nin dijital platformdaki hizmet noktasıdır. Bu uygulama ile teranostik yöntemler hakkında bilgi vermeyi, tanı-tedavi sürecini en iyi şekilde yönetmeyi ve bu anlamda hem hastalara hem de hekimlere rehberlik etmeyi hedefliyoruz.

Intheranostics.com ile;

√ Tecrübe ve bilgi birikimimizi hasta ve hekimlerin hizmetine sunuyoruz.Nükleer tıp ve radyasyon onkolojisi alanında uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimimiz ile hem hastalar hem de hekimler için doğru ve güvenilir bir platform oluşturuyoruz.

√ Kişiye özel, hedefe yönelik tedavi sağlıyoruz.Kanser tanı-tedavisini kişiselleştirilmiş bir yaklaşımla ele alıyor; doğru hastaya, doğru zamanda, doğru dozla, hedef odaklı doğru tedaviyi sunuyoruz.

√ Uzman ekip sayesinde süreci kusursuz yönetiyoruz.Konusunda uzman, deneyimli sağlık ekibi ile uygulamanın her adımının kusursuz bir akışta gerçekleşmesini sağlıyoruz.

√ Kalitesi tescillenmiş sağlık merkezlerinde tanı ve tedavi imkanı sunuyoruz.Alanındaki en saygın ve yetkin sağlık kurumları ile çalışıyoruz. Tanı ve tedavileri, standartları dünya çapındaki sağlık hizmetleri uzmanları tarafından geliştirilen ve dünyanın her yerinde test edilen JCI akreditasyonlu kurumlarda gerçekleştiriyoruz.

√ Üstün hizmet kalitesini esas alıyoruz.Hasta odaklı yaklaşımımız ile sürecin her aşamasında üstün hizmet anlayışı ve yüksek kalite prensibi ile hareket ediyoruz. Tıbbi hizmetlerin yanı sıra ulaşım, konaklama, tercümanlık gibi ek hizmetleri de aynı kalitede sağlıyoruz.

√ Yüksek kalitede tanı-tedaviyi daha ulaşılabilir maliyetle sunuyoruz.Tüm teranostik uygulamaları, Amerika ve Avrupa’daki emsallerimiz ile aynı kalitede fakat daha erişilebilir bir maliyetle sunmaya özen gösteriyoruz.