Değerli Hekimimiz,

Hastalarınızın tanı ve tedavi süreçlerinde teranostik uygulamalara ihtiyacı olması durumunda, bu alandaki 30 yıllık tecrübemizle, sizinle iş birliği yapmaktan memnuniyet duyarız.

İş birliğimiz kapsamında, vakalarınızı tıbbi ekibimizle detaylı bir şekilde inceliyor ve sizinle yapılması gereken işlemleri adım adım paylaşıyoruz. Ön değerlendirmenin ardından, görüşleriniz doğrultusunda, tanı ve tedaviye dair gerekli tüm işlemleri yaparak hastalarınızı tekrar size yönlendiriyoruz. 

Hangi hastalıkları tedavi ediyoruz?Detaylı bilgi almak istiyorum.

Aşağıdaki bağlantılardan Teranostik yaklaşım uyguladığımız kanser türleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

Tanı ve Tedavi Süreç Yönetimimiz

 

tanı ve tedavi süreç yönetimimiz

Metastatik Prostat Kanseri Tedavileri

Lutesyum-177 PSMA Tedavisi

Prostat kanseri, prostat hücrelerinin kontrolden çıkarak erkek üreme sistemini etkilediği kötü huylu bir hastalıktır. Erkekler arasında en sık görülen kanser türüdür ve bu hastalar için birçok tedavi seçeneği bulunmaktadır.

Her bir olguya bağlı olarak, aktif izlem, cerrahi müdahale, radyoterapi, kriyoterapi, hormon tedavisi, kemoterapi, aşı tedavisi, kemiğe yönelik Radyum-223 tedavisi ve hedefe yönelik Lutesyum-177 PSMA tedavisi bu amaçla kullanılabilmektedir.
 


 

Aktinyum-225 PSMA Tedavisi

Aktinyum-225 (Ac-225) PSMA tedavisi, metastatik kastrasyona dirençli prostat kanserini tedavi etmek için, giderek daha fazla kullanılan yenilikçi ve etkili bir tedavi yöntemidir. Genellikle, diğer onaylanmış yöntemlerle tedavi seçeneklerinin tükendiği, etkisiz olduğunun gösterildiği veya hastaların bunları tolere edemediği durumlarda, takip eden doktorun önerisiyle kullanılır.

Bu tedavi; tümör boyutunu küçültmeye ve tümörün çoğalmasını önlemeye, ayrıca tümörün neden olduğu bulgu ve şikayetleri (semptomları) azaltmaya yardımcı olur.

Bizimle iletişime geçin

Kemiğe Metastatik Prostat Kanseri Tedavisi

Radyum-223 Tedavisi

Prostat kanseri vücudun diğer bölgelerine yayıldığında, sıklıkla kemiklere gitmektedir. Kemik metastazı ağrı dışında, kırık, omurilik sıkışması veya hayatı tehdit edebilen yüksek kan kalsiyum seviyeleri gibi başka sorunlara da neden olabilir. Kanser kemiklere ulaştığında, ağrıyı ve diğer komplikasyonları kontrol etmek veya hafifletmek tedavinin çok önemli bir parçasıdır. Hormon tedavisi, kemoterapi ve aşılar gibi tedaviler buna yardımcı olabilir. Ancak uygun hastalarda, özellikle kemik metastazını hedef alan Radyum-223 tedavisi ile bir yandan semptomlar kontrol altına alınırken bir yandan da sağ kalımı artırıcı etki sağlanabilmektedir.

Bizimle iletişime geçin

Neroendokrin Tümörlerin Tedavisi

Lutesyum-177 DOTA-TATE Tedavisi

Nöroendokrin tümörler, vücudun birçok farklı organında gelişebilen, nadir görülen bir tümör grubudur. Kan dolaşımına hormon salgılayan nöroendokrin hücrelerden kaynaklanırlar. Nöroendokrin tümörler normalden çok daha yüksek miktarlarda hormon üretebildiğinden, birçok farklı bulgu ve şikayete de neden olabilirler. Bu tümörler iyi huylu veya kötü huylu (kanser) olabilmekle birlikte çoğu zaman yavaş büyüyen ve çok agresif olmayan karakterdedirler..

Bizimle iletişime geçin

Tiroid Kanseri Tedavisi

Radyoaktif İyot-131 Tedavisi

Tiroid kanseri, boynun ön kısmında küçük bir bez olan tiroid bezinden kaynaklanan bir kanser türüdür. Tiroid kanserinin en yaygın belirtisi, boyunda gelişen ağrısız bir yumru veya şişliktir. Birkaç haftadan uzun süren açıklanamayan ses kısıklığı, yutma güçlüğü veya boyun lenf bezelerinde ağrısız büyümeler gibi semptomlar ise genellikle daha ilerlemiş hastalıkta ortaya çıkar. Diğer kanser tipleri ile kıyaslandığında tiroid kanserlerinin seyri genel olarak iyidir. Çoğu Tiroid kanseri hastası hormon ve radyoaktif İyot-131 – atom tedavileri ile kolay ve zahmetsizce tedavi edilebilmektedir.

Bizimle iletişime geçin

Karaciğer Kanseri Tedavisi

İtriyum-90 Mikroküre Tedavisi

Karaciğer tümörlerinin büyük kısmı, çok büyük olmaları veya hayati risk taşıyan yapılara yakınlıkları nedeniyle cerrahi müdahale ile çıkarılamamaktadır. Bazen hastalık, küçük ancak çok sayıda tümörün karaciğere yayılmasına neden olabilir. Bu durumda ameliyat hem çok risklidir, hem de pratik değildir. Bu nedenle, primer karaciğer kanseri hastalarının üçte ikisinde ve metastatik (ikincil) karaciğer kanseri olan hastaların %90’ından fazlasında cerrahi müdahale yoluyla tümörün çıkarılması bu nedenlerle mümkün değildir. Ameliyat edilemeyen karaciğer tümörlü hastaların tedavi seçeneklerinden birisi de İtriyum-90 mikroküre tedavisidir.

Bizimle iletişime geçin

 Dilerseniz sayfanın en altında bulunan formu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 0 850 460 85 58

     info@intheranostics.com

Tıbbi hizmetlerimizin yanı sıra gerekli durumlarda ulaşım, konaklama, tercümanlık gibi ek hizmetleri de temin etmekteyiz. Böylece tüm sürecin; sorunsuz ve hastaların konforunu garanti altına alarak tamamlanmasını sağlıyoruz.